Alfa Romeo 156 Arka Koltuk Nasıl Sökülür?

Ynt: 156 Arka Koltuk Sökümü Oturma kısmını söktükten sonra eğilip sırt kısmının altına yanı oturma kısmıyla birleştiği yere bakarsanız sağ ve solda olmak kaydıyla iki tane vida olduğunu görürsünüz. Bu vidaları söküp ve arka baş dayamalari yukarı kaldırdıktan sonra sırt kısmı hafif yukarı kaldırarak çıkacaktır.

Alfa Romeo 159 Arka koltuk nasıl sökülür?

Ynt: 159 JTD Arka Koltuk Sökme

Önce öndeki plastik klipsleri kurtaracak kadar yukarı kaldırın. Arka sağ ve sol kısımlarda ise demirden geçmeli yerler var. Arka tarafını çıkarmak için koltuğu aşağı bastırıp, arkaya doğru itekleyerek geçmeli kısımlardan kurtarabilirsiniz.

B6 Passat arka koltuk nasıl sökülür?

Cevap: Arka koltuk nasıl sökülür.

Ön taraftaki tırnaklardan kaldırarak kurtardıktan sonra koltugu havaya biraz kaldırarak o vaziyette dizinle koltuğu bagaja doğru ittigin zaman yan taraftaki kancalardan kurtuluyor.

Audi arka koltuk başlığı nasıl sökülür?

Aynı anda baş dayamalığını sırtlıktan çıkartın DİKKAT!. Kafalığın çubuklarını hissedilir şekilde oturana kadar kılavuzuna itin. Tuşa -A- basın ve kafalığı tamamen aşağı doğru itin. Baş dayamalığı artık sırtlıktan çıkarılamaz olmalıdır.

Ford Fiesta arka koltuk nasıl yatırılır?

ford fiesta veya fiat linea da arka koltukları resimdeki gibi yatırabilme imkanımız var mı? Evet var, koltuğun sırt yeri ve oturma yeri arasında bir ip var. O ipi çekerek yatırabilirsiniz.

Caddy Arka koltuklar yatıyor mu?

Caddy’nin arka koltukları kolayca katlanabilir ve çıkarılabilir. Böylece 3 metre hacim elde ederek büyük eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Önce koltuğun sol yanındaki kolu çekip koltuğu öne yatırın, ardından minderin arkasındaki kolu çekerek koltuğu öne doğru katlayın ve metal çubukla yerine sabitleyin.

You might be interested:  Chrysler 300C Ne Kadar Yakıyor?

Mercedes w124 arka koltuk başlığı nasıl sökülür?

İletişim

  1. Arka bölümdeki koltuk sırt dayanağının kilidini açın ve bir miktar öne doğru yatırın Daha fazlası.
  2. Koltuk başlığını, dayanak noktasına kadar yukarıya doğru çekin.
  3. Kilit açma düğmesine ok yönünde basın ve koltuk başlığını dışarı çekin.

Koltuk ruhsata nasıl işlenir?

Araç Koltuk Ekleme Tadilat Proje Çizimi. Araç projesi ile birlikte tuvtürk araç muayene istasyonuna giderek araç tadilat muayenesi yaptırılır, araç tadilat muayenesi bittikten sonra, araç ruhsat sahibi notere başvuru yaparak araçta yapılan cam ve koltuk tadilatını araç ruhsatına işletir.