Alfa Romeo Giulietta Nasil Bir Araç?

Giulietta ‘nın önde olduğu iki şey var,o da tasarımı ve motor gücü. Görüntüsünden de belli olduğu üzere harika bir araç. sürüş keyfini asla tarif edemem sanırım. İç malzeme kalitesi çok iyi yada çok kötü değil orta düzeyde ama konfor ve performansı bu açığı kapatıyor.

Giulietta neden alınmaz?

Neden alınmaz: Yüksek yakıt tüketimi, aşırı değer kaybı, fiyatına göre daha kaliteli olması beklenen iç mekan, pahalı bakım ve servis maliyeti. Neden alınır: Mükemmel dış görünüş, Alfa ruhu, iyi yol tutuşu ve fena olmayan performans. Her türlü beklentinize cevap verecektir.

Alfa Romeo parça sıkıntısı var mı?

parça sıkıntısı her markada var.bazı parçalar çok nadir sorun yaptığı için stokta az bulunur. yurt dışı sipariş gerekebilir.yerli dedimiz ancak %50 si ithal olan megane da bile böyle. alfa heykel gibi araba.

Alfa Romeo Giulietta hangi motoru kullanıyor?

Giulietta’da ikisi de turbo beslemeli 1,4 litrelik benzinli motor, 1,8 litrelik yine turbo beslemeli bir diğer benzinli motor ve 1,6 litrelik dizel motor sunuluyor. 120 HP güç üreten 1,4 litrelik baz benzinli motor bile makul performans sunabiliyor. 1,8 litrelik motor QV (Quattrofoglio Verde yani dört yapraklı yonca)

Alfa Romeo Giulietta çok yakar mı?

Bu mükemmel performansla dahi yakıt tüketimi ve emisyon değerleri ise son derece düşük olan Alfa Romeo Giulietta TCT 170 HP 1.4 MultiAir, 100 km’de ortalama 5.2 litrelik yakıt tüketimi ve 121 g/km CO2 değerleriyle rakiplerini geride bırakıyor.

You might be interested:  Bmw Sis Farı Nasıl Açılır?

147 alınır mı?

Her aracın alıcısı olduğunu düşünürsek Alfa Romeo 147’de alınabilir bir araç. Fiyat-Performans arabası olarak öne çıkan 147, özellikle 1.6 litrelik versiyonları değerlendirilebilir ama Opel, Renault, Volkswagen gibi markaların benzer araçları gibi ikinci el pazarı maalesef yoktur.

Mercedes’in hangi modellerinde Renault motoru var?

Uygun fiyatlı ve ekonomik motorlu otomobilleri ile özellikle ülkemizde birçok otomobil severin tercih ettiği Fransız Renault’un 1.6 litrelik dizel dCi motoru yeni Mercedes Benz C Serisi’nde kullanılacak.

Mercedes c200d Renault motoru mu?

Bu kapsamda 1.5 litrelik turbo benzinli ve 1.6 litrelik turbo dizel motoru üretti. OM654 DE 16 kodlu bu motor, tamamen Mercedes’e ait olan bir ünite ve Renault diye sanılan 1.6 dizel motor değil.

Mercedes A Serisi motoru Renault mu?

Yeni Mercedes A-Serisi, Renault ortaklığıyla getirilen dizel motor opsiyonuna kavuştu.

Alfa Romeo Giulietta ne kadar yakıyor?

Araç Euro 5 emisyon standardına sahip. Yakıt deposu hacmi 60 litre. Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 5.0 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 3.4 lt/100km ve ortalama olarak da 4.0 lt/100km yakıt tüketiyor.

Alfa Giulietta benzin deposu kaç litre?

Yakıt Kapasitesi 60 lt. Şehir İçi Tüketim (100 km) 5.0 lt.