Audi A3 Sigorta Kutusu Nerede?

Audi A3’ünüzün sigorta kutusu. Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık da Audi A3’ünüzün yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında olabilir. Ardından, sokete benzer logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız.

Audi A3 far sigortası nerede?

Sigorta kutusu, ön panelin sol kenarında, kapağın arkasında bulunur.

2015 Audi A4 sigorta kutusu nerede?

Audi A4’ünüzün sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Audi A4’ünüzün yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında olabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız.

Audi A7 sigorta kutusu nerede?

Audi A7’ünüzün sigorta kutusu.

Genel olarak, kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Audi A7’nizin yolcu kabininde direksiyon tarafında da bulunabilir. Ardından fişe benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

2012 Audi A6 sigorta kutusu nerede?

Audi A6’ünüzün sigorta kutusu.

Genel olarak, kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Audi A6’nızın sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız.

Audi A5 sigorta kutusu nerede?

Audi A5’ünüzün sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık, Audi A5’inizin yolcu bölümünde sürücü tarafında da bulunabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logonun yanındaki kutuyu bulacaksınız.

Audi a8 sigorta kutusu nerede?

Sigortalar sürücü mahallinin sol ve sağ tarafında ve bagajda arka koltuk kaplamasının arkasında bulunur. Kontağı ve ilgili elektrikli tüketicileri kapatın.

Audi q5 sigorta kutusu nerede?

Bagaj bölmesindeki sigorta kutusu

You might be interested:  Fiat Scudo Nasıl Bir Araba?

Bagaj bölmesinin sağ tarafında, yan panelin arkasında bulunur.