Audi A4 Kaput Nasıl Açılır?

Sürücü kapısı açıkken gösterge tablosunun alt tarafındaki kolu ok yönünde çekin Şekil 1. Motor kaputunu biraz kaldırın DİKKAT!. Motor kaputunun altındaki kolu yukarı doğru bastırın Şekil 2.

Audi a4 motor kaput nasıl açılır?

Sürücü kapısı açıkken gösterge tablosunun alt tarafındaki kolu ok yönünde çekin Şek.309►. Motor kaputunu biraz kaldırın ►. Kolu Şek.310► ok yönünde bastırın. Bu sırada kavrama kancaları açılır.

Audi kaput teli koptu nasıl açarım?

Kablo kopmuşsa, arabanın kaputunu göstergenin çıkarılmasıyla açmaya çalışın. Bu yay çıkarılarak yapılabilir. Kilitleme diline dayanması gereken deliğe uzun bir tornavida sokun. Hedefe ulaşıldığını hissettiğiniz anda, dili açmak için yeterli güçle bastırın.

Volvo xc90 kaput nasıl açılır?

Kaputu açınız

Kaputu tamamen kapalı konumdan ayırmak için ayak pedallarının yanındaki kolu çekin. Kaputu kilit mandallarından ayırıp kaputu kaldırmak için kaputun altındaki kolu saatin aksi yönde çevirin.

Volvo xc60 kaput nasıl açılır?

Kaput, yolcu kabinindeki kolun saat yönünde çevrilmesi ve ızgaradaki kilidin sola kaydırılması yoluyla açılabilir. Kaput açma kolu her zaman sol taraftadır. Kolu saat yönünde yaklaşık 20-25 derece döndürün.

Volvo s90 kaput nasıl açılır?

Kaput, yolcu kabinindeki kolun saat yönünde çevrilmesi ve radyatör ızgarasındaki kilidin sola kaydırılması yoluyla açılabilir. Kaput açma kolu her zaman sol taraftadır. Kolu saat yönünde yaklaşık 20-25 derece döndürün.

You might be interested:  Chevrolet Captiva Nasıl Araç?

Megane kaput nasıl açılır?

Kaputu açmak için, kapıyı açıp gösterge tablosunun sol yan tarafında bulunan 1 kolunu çekiniz. Kilidi açmak için, kaputu açtığınız anda 2 dili itiniz. Kaputu kaldırınız ve 5 destek çubuğunu 6 yuvasından 4 kolunu kullanarak çıkarınız.

Audi a6 ön kaput nasıl açılır?

Motor kaputunu biraz kaldırın DİKKAT!. Motor bölmesi kapağının altındaki salıncak düğmeyi yukarı doğru bastırın Şekil 2. Bu esnada tutma kancası açılacaktır. Motor kaputunu açın.

Tipo kaput açma kolu nerede?

Sürücü koltuğunun sol aşağı taraflarında bir kol olur onu çekersin kaput açılır.

Peugeot 301 ön kaput açma kolu nerede?

PEUGEOT 301-ANA KONU (141. sayfa) Bu kapağın yeri direksiyonun altında, kaput açma mandalının hemen solundadır. Arabaya yabancı olanlar kaput mandalını ararken yanlışlıkla bunu tutar çeker.

Hyundai i20 kaput nasıl kapatılır?

Kaputun üzerinde ön tarafında lastik ayar takozları var onlarla kaput açıklık ve kapanma sertliğini ayarlayabilirsiniz.

Hondanın kaputu nasıl açılır?

Arabanın önüne geçin ve avuç içiniz yukarı bakacak şekilde elinizi kaput ile ızgara arasında kaydırın. Başlığın altındaki kapüşon serbest bırakma kolunu hissedin ve parmaklarınızla yukarı itin. Başlığı kaldırın, ardından destek çubuğunu saklama klipsinden çıkarın ve çubuğun ucunu kaputun altındaki deliğe yerleştirin.

Ford Focus 2016 kaput nasıl açılır?

Kaput nasıl açılır?

  1. Anahtarı saat yönünün tersine yarım tur çevirin.
  2. Başlığı yukarı kaldırın.
  3. Anahtarı saat yönünde yarım tur çevirin.
  4. Bundan sonra kaputu açıp motorla ilgili gereken her şeyi yapıyoruz. Radyatör ızgarası kilitten belirli bir mesafede sabitlendiğinden, anahtar çevrildiğinde, onu açan çekiş açılır.