Audi A4 Ön Kaput Nasıl Açılır?

Cam silecek kollarının ön camdan katlanmamış olduğundan emin olun. Aksi takdirde boyada hasar meydana gelebilir. Sürücü kapısı açıkken gösterge tablosunun alt tarafındaki kolu ok yönünde çekin Şekil 1. Motor kaputunu biraz kaldırın DİKKAT!.

Audi a4 motor kaput nasıl açılır?

Sürücü kapısı açıkken gösterge tablosunun alt tarafındaki kolu ok yönünde çekin Şek.309►. Motor kaputunu biraz kaldırın ►. Kolu Şek.310► ok yönünde bastırın. Bu sırada kavrama kancaları açılır.

Audi kaput teli koptu nasıl açarım?

Kablo kopmuşsa, arabanın kaputunu göstergenin çıkarılmasıyla açmaya çalışın. Bu yay çıkarılarak yapılabilir. Kilitleme diline dayanması gereken deliğe uzun bir tornavida sokun. Hedefe ulaşıldığını hissettiğiniz anda, dili açmak için yeterli güçle bastırın.

Audi a6 ön kaput nasıl açılır?

Motor kaputunu biraz kaldırın DİKKAT!. Motor bölmesi kapağının altındaki salıncak düğmeyi yukarı doğru bastırın Şekil 2. Bu esnada tutma kancası açılacaktır. Motor kaputunu açın.

Hondanın kaputu nasıl açılır?

Arabanın önüne geçin ve avuç içiniz yukarı bakacak şekilde elinizi kaput ile ızgara arasında kaydırın. Başlığın altındaki kapüşon serbest bırakma kolunu hissedin ve parmaklarınızla yukarı itin. Başlığı kaldırın, ardından destek çubuğunu saklama klipsinden çıkarın ve çubuğun ucunu kaputun altındaki deliğe yerleştirin.

301 kaput açma kolu nerede?

PEUGEOT 301-ANA KONU (141. sayfa) Bu kapağın yeri direksiyonun altında, kaput açma mandalının hemen solundadır. Arabaya yabancı olanlar kaput mandalını ararken yanlışlıkla bunu tutar çeker.

You might be interested:  Bmw F20 Triger Zinciri Ne Zaman Değişir?

Ford Focus 2016 kaput nasıl açılır?

Kaput nasıl açılır?

  1. Anahtarı saat yönünün tersine yarım tur çevirin.
  2. Başlığı yukarı kaldırın.
  3. Anahtarı saat yönünde yarım tur çevirin.
  4. Bundan sonra kaputu açıp motorla ilgili gereken her şeyi yapıyoruz. Radyatör ızgarası kilitten belirli bir mesafede sabitlendiğinden, anahtar çevrildiğinde, onu açan çekiş açılır.

Passat kaput nereden açılıyor?

Cevap: kaput nasil acilir??

Anahtarın içinden çıkan bir anahtar var onunla kapı kolunun uc kısmındaki parçayı çıkarıp oradan açılıyor.kapı açılınca zaten sorun yok.

Tipo kaput açma kolu nerede?

Sürücü koltuğunun sol aşağı taraflarında bir kol olur onu çekersin kaput açılır.

Megane kaput nasıl açılır?

Kaputu açmak için, kapıyı açıp gösterge tablosunun sol yan tarafında bulunan 1 kolunu çekiniz. Kilidi açmak için, kaputu açtığınız anda 2 dili itiniz. Kaputu kaldırınız ve 5 destek çubuğunu 6 yuvasından 4 kolunu kullanarak çıkarınız.

BMW 5.20 kaput nasıl açılır?

Motor kapağını ön bağlantılardan sökün ve aşağı doğru eğin. Elinizi radyatörün yanındaki kaput kilidine sokmaya çalışın. El girmezse, bir tornavida sokun ve makineyi kaput kilidinin mandalına getirirken sol tarafa sıkıca bastırın. Her şeyi doğru yaptıysanız, kilit açılacaktır.