Audi A4 Şase Numarası Nerede?

Şase numarasını nerede bulabilirim? Şase numarasını otomobilinizin sürücü kapısının direğinde veya otomobilin ön camının sol alt köşesinde yer alabilir. Bunun dışında şase nosunu arabanın ruhsatında yada sigorta poliçesinden öğrenebilirsiniz.

Audi şase numarası nerede yazar?

Araç şasi numarası bilgilendirici sistemde, sürücü tarafındaki ön camın altında ve araç bilgi etiketinde bulunur. Ayrıca, araç şasi numarası ön yolcu koltuğu halısının altında da yer alır.

Audi 80 şase no nerede?

Şase numarasını nerede bulabilirim? Şase no, aracınızın sürücü kapısının içinde veya otomobilinizin ön camının sol alt köşesinde bulunabilir. Buna ek olarak, aracın ruhsat, sigorta poliçesinde yada ekspertiz raporlarında şasi noyu öğrenebilirsiniz.

Araç şasi numarası nerede olur?

Şasi numarası genellikle kaputun altına yerleştirilen küçük bir metal plakanın üzerine ekleniyor. Motor üzerinde ise kabartma şeklinde görebilirsiniz. Birçok araçta bu iki yerin yanında sürücü tarafındaki kapının iç kısmında da yer alabilir.

Audi A3 şase numarası nerede?

Audi A3 Araç tanım bilgileri. Şunları seçin: Tuş MENÜ > Car > kumanda tuşu Sistemler * > Servis ve Kontroller > Araç şasi numarası. Araç şasi numarasını MMI’de, sürücü tarafındaki ön cam * ‘ın altında ve araç bilgi etiketinde bulabilirsiniz. Ayrıca araç şasi numarası motor bölmesinde sürüş yönünde sağda bulunur.

You might be interested:  Bmw Yağ Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır?

Audi a7 şase numarası nerede?

Araç şasi numarasını bilgilendirici sistemde, sürücü tarafındaki ön cam * ın altında ve araç bilgi etiketinde bulabilirsiniz. Ayrıca araç şasi numarası motor bölmesinde sağda (çamurluk) bir kapağın altındadır.

Şase numarası nasıl çakılır?

Genellikle sürücü tarafında ön camın sol altında veya yine sürücü tarafı kapısının iç kısmında plakalar ya da etiket üzerine yazılı hâlde bulunan araç şasi numarası, aracın farklı noktalarında da yer alabilir. Araç şasi numarası, kaput altında ya da motor üzerinde de yazıyor olabilir.

Şase numarası kaç haneli olur?

Günümüzde ise tüm üretici firmalar tarafından 1981 yılında Amerikan Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi’nin almış olduğu karar doğrultusunda yürürlüğe giren sistem uygulanıyor. 17 haneli sistem dâhilinde oluşturulan şasi numarası, 0-9 arası sayılardan meydana geliyor.

Motorda şase numarası nerede yazar?

Genellikle motosiklet direksiyon boynunda bulunur. Bisiklet kollarını çevirerek şase numaralarını kontrol edebilirsiniz. Bazı firmalar motosiklet motorunun yan tarafına şase numarasını koyabiliyorlar. Genellikle bu iki yer de şase numarası bulunur.

Araç şase numarası paylaşmak sakıncalı mı?

Şase numarasının ister yedek parça teyidi için parça satışı yapan e-ticaret siteleriyle isterse araç satışı öncesi aracınızı satın almak isteyen alıcılar ile paylaşılması tamamen güvenli bir eylemdir.

Şasi numarası ile araç bilgilerine nasıl ulaşılır?

Aracın şasi numarasıyla tüm detay bilgilerini öğrenmek için DETAY BOŞLUK S BOŞLUK ŞAŞİ NUMARASI’nı yazıp 5664’e sms gönderin. Araca ait değişen parça bilgilerini sorgulamak için PARÇA BOŞUK PLAKA BOŞLUK KAZA TARİHİ’ni yazıp 5664’e sms atın.

Araç şaseden nasıl sorgulanır?

Şase numarası ile sorgulama:

‘Şaseden hasar sorgulama’ için ‘HASAR’ yazıp boşluk bırakıp ‘S’ yazıp ‘ŞASE NUMARASI’ girilir ve 5664’e SMS atılır.

You might be interested:  Audi Araba Hangi Ülkenin?

Audi aracımın hangi paket olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Ruhsatta paket yazar, opsiyon paketleri yazmaz. Detaylı halleri şase numarası üzerinden servisten öğrenilebilir veya iletişim hattından o yıla ait broşür istenir, gelen broşür ile araç karşılaştırılır.

Audi a6 şase numarası nerede?

Araç şasi numarasını bilgilendirici sistemde, sürücü tarafındaki ön cam * ‘ın altında ve araç bilgi etiketinde bulabilirsiniz. Araç şasi numarası ayrıca motor bölmesinde sağda bir kapağın altında * veya motor bölmesinde ortada arka motor bölmesinde * bulunur.