Audi A6 Çakmaklık Sigortası Nerede?

Audi A6’ünüzün sigorta kutusu. Genel olarak, kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Audi A6’nızın sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Audi A5 çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık, Audi A5’inizin yolcu bölümünde sürücü tarafında da bulunabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logonun yanındaki kutuyu bulacaksınız.

Audi Q5 çakmaklık sigortası nerede?

Audi Q5’in çakmak / priz sigortaları, bagaj bölmesindeki D1 (arka orta konsol çıkışı), D2 (orta konsolun ön çıkışı), D3 (bagaj bölmesi çıkışı) ve D4 (çakmak) sigortalarıdır ( 2009-2012) veya bagaj bölmesindeki C2 sigortası (2013-2017).

2017 Audi A4 sigorta kutusu nerede?

Audi A4’ünüzün sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Audi A4’ünüzün yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında olabilir. Ardından, elektrik prizine benzeyen logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız.

Audi A7 sigorta kutusu nerede?

Audi A7’ünüzün sigorta kutusu.

Genel olarak, kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Audi A7’nizin yolcu kabininde direksiyon tarafında da bulunabilir. Ardından fişe benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Audi A3 2005 sigorta kutusu nerede?

Audi A3’ünüzün sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık da Audi A3’ünüzün yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında olabilir. Ardından, sokete benzer logoyu kullanarak kutuyu bulacaksınız.

Audi A3 sigorta kutusu nerede?

Sigorta kutusu, ön panelin sol kenarında, kapağın arkasında bulunur.

Audi a8 sigorta kutusu nerede?

Sigortalar sürücü mahallinin sol ve sağ tarafında ve bagajda arka koltuk kaplamasının arkasında bulunur. Kontağı ve ilgili elektrikli tüketicileri kapatın.