Audi E Tron Gt Ne Zaman Gelecek?

Audi e-tron GT’nin lansman tarihi nihayet açıklandı. 9 Şubat 2021’de yüzünü gösterecek olan otomobile dair son teaser, markanın tasarım departmanı patronu Marc Lichte’den geldi.

Audi e-tron GT 2021 kaç beygir?

2021 Audi E-tron GT 93.4 kWh (530 bg) quattro.

Audi e-tron GT kaç km gider?

Audi e-tron GT concept, kablolu veya Audi’nin geliştirdiği Audi Wireless Charging sistemi ile kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Pillerin kablolu olarak yüzde 80 kapasitede dolması sadece 20 dakika alırken, otomobil bu şarj ile 320 kilometre menzile sahip oluyor.

Audi e-tron ne zaman gelecek?

Oldukça modern ve fütüristik bir tasarıma sahip olan A6 E-Tron, 2023 yılı ile birlikte üretim versiyonuna kavuşabilir. İsmi açıklanmayan bir kaynağın Roadshow’daki dostlarımıza verdiği bilgiye göre 2023 yılında ilk A6 E-Tron modellerinin üretim bandından indiğini göreceğiz.

Audi e-tron GT kaç para?

RS versiyon ise daha yüksek performans sunduğu için 370 km menzil mesafesi ile sınırlandırılıyor. Yeni 2021 Audi e-tron GT ‘ nin fiyatı ise Amerika’da 100 bin dolar olarak açıklandı. RS versiyon ise 140 bin dolarlık fiyat etiketine sahip.

Audi e-tron GT kaç kW?

E-Tron GT, 800-volt’luk bir elektrik altyapısı sayesinde 270 kW DC hızlı şarj istasyonlarında %5’ten %80 doluluk oranına sadece 22 dakikada ulaşabiliyor. Bu da bu otomobili, günümüzde en hızlı şarj olan elektrikli otomobillerden birisi yapıyor. Aracın menzil değeri ise 380 km olarak açıklandı.

You might be interested:  Fiat Egea Cross Ne Kadar Yakar?

Audi RS e-tron GT kaç beygir?

2021 Audi RS E-tron GT 93 kWh (598 bg) quattro.

Audi e-tron GT hangi segment?

Audi e-tron GT, Audi tarafından üretilen bir bataryalı elektrikli üst orta sınıf otomobil modelidir. Araç, ilk olarak Kasım 2018 tarihinde Los Angeles’ta tanıtılmış olup Porsche Taycan ile aynı altyapıya sahiptir.

Audi e-tron kaç km?

Audi E-Tron Sportback 55 Quattro Motor ve Performans

Elektrikli arabalarda en çok merak edilen ve en önemli konu sunduğu menzildir. E-Tron Sportback bataryası tam doluyken 446 km menzil sunuyor. Tek dolumda 446 km menzil günümüz standartlarında beklentiyi karşılıyor.

Elektrikli Audi ne zaman gelecek?

2025’e kadar 20’den fazla elektrikli model geliyor

Audi e-tron Sportback 2019 yılında piyasaya sürülecek, tamamen elektrikli ikinci otomobil olacak ve ardından Audi e-tron GT, 2020 yılında satışa sunulacak. Bunlara ek olarak, Audi 2020 yılında premium kompakt segmentine elektrikli bir model ekleyecek.

Audi e tron nedir?

Audi e-tron, navigasyon sisteminde bulunan ve rota üzerinde en yakın şarj istasyonunu gösteren e-tron rota planlayıcısından, şarj istasyonunda otomatik faturalama sistemine ve akıllı telefon ile uzaktan kumandaya kadar, otomotiv dünyasındaki tüm bağlanabilirlik (connectivity) çözümlerini de kullanıcılarına sunuyor.

Elektrikli araba ne kadar?

Elektrikli Araba Fiyatları

Model İlan Başlığı Fiyat
Elektrikli Araçlar Araba RKS MT3 RKS M5 ELEKTRİKLİ OTOMOBİL – 3 AY ÖDEMESİZ 12 AY TAKSİTLE 134.520 TL
Audi E-Tron FC MOTORS OTOPORT E-TRON SOĞUTMA+MASAJ+VAKUM+HEADUP+B&O 2.890.000 TL
Audi E-Tron FC MOTORS OTOPORT E-TRON SOĞUTMA+MASAJ+VAKUM+HEADUP+B&O 2.890.000 TL

Q4 e tron ne zaman gelecek?

Araçta bulunan tasarruf modu desteği ile yakıt ve enerji tüketimi minimum seviyelere çekiliyor. 2021 yılı Haziran ayından sonra satışa sunulmaya başlayan Audi Q4 sportback e-tron model aracın, Almanya satış fiyatı ise 41 bin 900 EURO’dan başlıyor.