Bmw Anahtarındaki Tuşlar Ne Işe Yarar?

2014 model Bmw F10 525D XDrive anahtar üzerinde toplamda 4 adet basma butonu bulunmaktadır. Sırası ile bunlar açma, kapama, bagaj ve karşılama ışığıdır. 1. butona yani açmaya basılı tutulduğunda camlar ile sunroof açılır.

BMW akıllı anahtar ne ise yarar?

Yeni akıllı anahtarların bmw araçlarına kattığı çok fazla artı var. Anahtar üzerinden aracınızın iç hava sıcaklığını, servis ihtiyacını, yakıt seviyesini ve kapı-pencere durumlarını görebiliyorsunuz. Bunlar kullanıcıyı heyacanlandıran artılar ve yenilikler. En yenilikçi ve cesur özellik ise otomatik park özelliği.

BMW ekranlı anahtar hangi modellerde var?

BMW Ekranlı Anahtar Hangi Modellere Uyar?

 • Bmw 1 Serisi F20, F21, 116, 118, 120.
 • Bmw 2 Serisi F22, 216,218,220.
 • Bmw 3 Serisi F30, F31, G20, 318, 320.
 • Bmw 4 Serisi F32, G22, F33 418, 420.
 • Bmw 5 Serisi F30, G30, 520, 525.
 • Bmw 6 Serisi F12, 640, 630.
 • Bmw 7 Serisi F01, 730, 740.
 • Bmw i8 Serisi Premium Tesho.
 • Display key nedir?

  araçla ilgili neredeyse her bilgiyi görebileceğiniz bir aparat. uzaktan kumanda özelliğiyle dışarıdan, direksiyona oturmadan aracınızı park edebiliyor dahası mesela açık unuttuğunuz sunroofu-camı-kapıyı kapatabiliyorusunuz ve araçla ilgili pek çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

  BMW anahtar ne kadar?

  Bmw F30 yedek anahtar kopyalama ve çoğaltma yapım aşaması arabanın dükkana gelmesiyle başlar ortalama yarım saat gibi bir işçilik sonrası biter. Orjinal bmw f30 320d veya f30 320i anahtar fiyatı yetkili serviste 4.500 lira ile 5.500 lira arasında olup hizmet süresi 1 aydır.

  You might be interested:  Audi A1 Ne Zaman Çıktı?

  BMW Display key nedir?

  Display Key’in üzerinde bir dokunmatik ekran bulunuyor ve aracın kimi özellikleri (mesela iklimlendirme sistemi) kumanda üzerinden araç dışındayken kontrol edilebiliyor. Display Key araç içindeyken şarj oluyor. Dışarda şarjı bitse de aracı açmasını sağlayacak bir ekstra pili barındırıyor içinde.

  Akıllı anahtar ne işe yarıyor?

  Akıllı anahtar, araçla birlikte gelen anahtarın bir parçasıdır. Anahtar sürücünün cebindeyken bile, aracın karoserindeki antenler ve anahtardaki radyo sinyal jeneratörü sayesinde aracın kilidini açabilir, kilitleyebilir veya çalıştırabilir.

  Araba anahtarları ne kadar?

  Kabaca söyleyecek olursak, yedek bir araba anahtarı yaptırmanın maliyeti ortalama 120₺ ile 1000₺ arasındadır. Tabi anahtarlarınız tamamı kayıp ise bu ücret 3 katına kadar çıkacaktır.

  Audi Akıllı Anahtar Sistemi nedir?

  Yeni nesil Audi akıllı anahtar sistemi aracınıza binmeden aracın kalorifer sistemini açabilmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda aracınızın yerini unuttuğunuzda, bulunduğu yeri de akıllı anahtar sayesinde kolayca bulabiliyorsunuz.

  Immobilizer anahtar kaç TL?

  İmmobilizer Bulunmayan Anahtarlar

  Anahtar içerisinde bulunan bir kod aracın beynine sinyal göndererek, aracın çalışmasını sağlar. İmmobilizer sistemi sayesinde otomobiller düz kontak ile çalıştırılamaz. İmmobilizer sistemi bulunmayan araçların anahtarları 50-100₺ gibi bir fiyata yaptırılabilmektedir.

  Araba anahtarımı kaybettim ne yapabilirim?

  Kaybederseniz: Akıllı araba anahtarı kaybolursa, İmmobilizer’li anahtar gibi bir yedek anahtarınız yoksa, aracınızı bayiye yada oto anahtarcıya çekmeniz ve ardından yeni anahtarın araç sistemi ile eşleştirilmesi gerekir.

  Yedek anahtarı olmayan araç alınır mı?

  Yedek anahtar yoksa yetkili bir anahtarcıdan yedek anahtarını almalısı gerekir. Zaten kasko açısından da yedek anahtar çok önemli.’ dedi. Topçu, ‘Yedek anahtarının olmaması aracın risk içermesine sebep olur.