Bmw Türkiye Distribütörü Kim?

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana, tutku dolu otomobillerin en iyi yorumu olan BMW’nin Türkiye distribütörüdür.

Borusan Oto Sahibi Kim?

Asım Kocabıyık, Borusan Holding’i 1972 yılında kurdu. 57 yıl boyunca şirket yönetiminde bulunduktan sonra, 2001 yılında yönetim kurulu başkanlığı görevini oğlu Ahmet Kocabıyık’a devrederek, Borusan Holding’in onursal başkanı sıfatını aldı.

Borusan CEO şu kim?

Borusan Holding’de ocak ayında CEO’luk koltuğuna oturan Erkan Kafadar, “Salgınla beraber tedarik zincirlerinde ciddi bir yeniden yapılanma ihtiyacı oldu.

Simay Alsan kimdir?

1 Nisan 2018 itibariyle Borusan Oto’nun liderliğini Simay Alsan üstlenecektir. 1995 yılından beri perakende ve ithalatçı düzeyinde çeşitli fonksiyonlarda ve markalarda görev alan Alsan, 2015 yılından bu yana da Borusan Otomotiv Pazarlama Jaguar Land Rover Genel Müdürü & İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktaydı.

Borusan koçun mu?

Borusan Lojistik kurumsallık, verimlilik ve çözüm odaklı yaklaşımı ile arttırarak devam ettirdiği iş hacmi ile, Zer A.Ş. bünyesindeki Koç grubu firmalarına sağladığı hizmetler kapsamında, en yüksek iş hacimli ilk 20 iş ortağı arasına girmeye hak kazandı.

Mehmet hamedi kimdir?

1995 senesinde Borusan Kültür Sanat kuruldu. Beyoğlu’nda merkez binası ve müzik kütüphanesini hizmete açtı. 1997 senesinde ise Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası hayata geçti. Eylül 2006’da ben Borusan Kültür Sanat’ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu, Ahmet Erenli de Genel Müdür oldu.

You might be interested:  Aston Martin Hangi Ülkenin?

Hakan Tiftik kim?

Borusan Otomotiv CEO’su Hakan Tiftik, konu ile ilgili ‘Müşterilerimiz fiyat artışına rağmen en donanımlı araçları istiyor. Bizim stratejimiz de bunun üzerine kurulu. Yüksek donanımlı BMW satışlarında Türkiye, 44 ülke arasında birinci’ dedi.

Erkan Kafadar kim?

Erkan Kafadar, Borusan Holding Grup CEO’luğu görevinin yanı sıra; Borusan grubunun tüm operasyonel şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Disiplin Kurulu (TİSK) üyesi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türk-

Eşref Biryıldız kim?

BORUSAN Otomotiv’in sektör tarafından da sevilen esprili mizaca sahip CEO’su Eşref Biryıldız bu aralar görevinde uzatmaları oynuyor. Sebebi Borusan Holding’de 60 yaş ile sınırlı olan görev süresi. Yani 60 yaşına gelen emekli olmak zorunda. Bu kuralı başarılı yöneticilerde 2 yıl uzatıp, 60+2 olarak uyguluyorlar.

Cemal Tüfekçi Kimdir?

A.Ş.’ye CFO olarak atanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü, 1995 mezunu Cemal Tüfekçi, Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’ye CFO olarak atanmıştır.

Ayhan Ölçer kimdir?

Borusan Otomotiv BMW ve MINI Markaları eski Genel Müdürü Ayhan Ölçer, BMW Group’un Dubai’deki resmi ithalatcısının CEO’su olarak atandı

Cem Uluğtekin kimdir?

Cem Uluğtekin, Jaguar Land Rover Genel Müdürü

Borusan BMW sahibi kim?

Asım Kocabıyık, başta İstanbul Üniversitesi olmak üzere çeşitli yüksek öğrenim kurumlarınca fahri doktora unvanına layık görüldü.

Borusan Türkiyede kaçıncı?

İş dünyasının saygın dergilerinden Capital, performanslarına göre Türkiye’nin en büyük özel şirketlerini sıraladığı “Capital 500 2013” listesini yayınladı. Capital 500 genel sıralamasında 156’ıncı sırada bulunan Borusan Lojistik sektörlere göre yapılan değerlendirmede kendi sektöründe 1’inci sırada yer aldı.

Borusan Holding ne üretiyor?

Ürün gamı içinde; su tesisat boruları, yüksek basınç boruları, genel amaçlı borular, doğal gaz ve petrol hat boruları, sanayi boru ve profilleri, sondaj boruları ve güçlendirilmiş çelik yapı profilleri bulunuyor.