Chevrolet Cruze Code 84 Ne Demek?

Chevrolet Cruze Arıza Kodu 84: Motor gücünde zaman içerisinde bakımsızlıktan meydana gelen arızanın işareti olan bu kodun anlamı Motor gücünde ciddi anlamda bir azalma meydana geldiğini belirtmek istiyoruz.

Chevrolet Cruze Code 35 nedir?

Chevrolet Cruze Arıza kodu 35 : Araçlarınızın kapılarının açılmasına yardımcı olan uzaktan kumadan sisteminin pilinde düşüklük meydana gelmesinden sonra karşımıza çıkan bu kodun çözümü için kumanda pilini değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Chevrolet Cruze Code 136 ne demek?

P0136 Arıza Kodu Açıklaması-Oksijen Sensörü Devresi Arızası

Cruze servis ışığı neden yanar?

Servis uyarı ışığı, Chevrolet cruze’da etkinleştirilen tek ışıktır: Bazı modellerde kusurun olduğu bir bağlantı sorunu. Bu nedenle konsolunuzda servis ışığı tek başına yandığında, genellikle hava yastığı elektrik devresinin bağlantılarındaki kötü temastan kaynaklanır. yolcu koltuğunun altına yerleştirildi.

Chevrolet Cruze Code 89 ne demek?

Genelde shell den alınan dizel yakıt sonrası çıkıyor bu hata Code 89 akü ile ilgili bir hata.

Chevrolet Code 128 nedir?

Arızalı soğutma fanı (çok fazla çalışıyor) Hatalı soğutma suyu sıcaklığı (ECT) sensörü Emme havası sıcaklık (IAT) sensörü arızalı

Lambda sensörü arızası nasıl anlaşılır?

Arızalı Oksijen Sensörü ve Tehlike Belirtileri

 • Motor ışığını kontrol edin. Kötü bir oksijen sensörü ilk belirtisi aydınlatıcı bir Kontrol Motoru ışığı olduğunu unutmayalım.
 • Kötü Yakıt Ekonomisi.
 • Motorun Rolenti’de Homurtulu Çalışması
 • Zayıf Motor Performansı
 • Siyah Duman Emisyonu.
 • You might be interested:  Alfa Romeo 156 Arka Koltuk Nasıl Sökülür?

  Ho2s isitici kontrol devresi Sıra 1 Sensör 2 nedir?

  PCM, katalitik konvertörden sonra gelen oksijen sensörünün (Sensör 2) ısıtıcı kontrol devresinden düşük bir voltaj sinyali aldığında veya hiç almadığında P0037 arıza kodunu ayarlar. Sıra 1 ise motorun 1 numaralı silindirinin olduğu tarafı ifade eder.

  Chevrolet Cruze oksijen sensörü nerede?

  Hava yakıt karışımını kontrol etmekle görevli olan oksijen sensörü, oksijen ölçümü ile birlikte basınç kritiği oluşturmaktadır. Araç içerisinde iki tane oksijen sensörü bulunmaktadır. Biri egzoz manifoldu ile katalizör arasında yer alırken diğeri de katalizör çıkışında bulunur.

  Chevrolet Lacetti motor arıza lambası neden yanar?

  Motorda anormal bir durum veya arıza olması durumunda motor arıza lambası yanacaktır, motor arıza lambasını en sık yakan sensörler; genelde lambda sensörü veya vuruntu sensörüdür. Lambda sensörü daha çok yakıt-enjeksiyon ve hava-yakıt karışımı problemleri ve yanma verimi ile ilgili sorunlarda arıza lambasını yakar.

  Chevrolet Aveo Code 24 ne demek?

  code 24 plaka aydınlatma arızasıymış kısa devre falan varsa aküyü bitirmiş olabilir.

  Aveo Code 128 nedir?

  P0128 ‘Soğutma Sıvısı Termostat Arızası’, motor çalıştırıldıktan bir süre sonra soğutma sıvısı normal sıcaklığa ulaşmazsa veya geç ulaşırsa oluşur. PCM bu süreyi, Emme Havası Sıcaklık Sensörü (IAT), Motor Soğutma Suyu Sıcaklık Sensörü (ECT) vasıtası ile aracın çalışma süresini ve devrini ölçerek hesaplar.