Citroen C4 1.6 Sx Nasıl?

Şu ana kadar hiçbir arızasını görmedim.Çok rahat az yakıtı olan görüş açısı geniş bir araba.Çekişi güzel tortu yüksek bir araba ben herkese tavsiye ederim.Maniel kullanımı ve otomatikteyken fites azaltma artırma özelliği mevcut.mükemmel bir araba. güçlu performansı yüksek ve donanımı yüksek araba.

Citroen araçlar neden tutulmuyor?

fransızlara (özellikle citroen ) ön yargı oluşamasının nedeni araçların 4-5 yıl içinde stabilitesinin bozulması arıza ses vs olaylarının yaşanması sıklığı, yedek parça pahalılığı, parça teminin uzun zaman alması ve servis ağının az olması.

C4 Nasıl bir araba?

Özellikle yol tutuşu konusunda çok başarılı. Benzin fiyatı cep yakmaya başlayınca BRC comfort LPG sistemi taktırdım. 5 aydır sorunsuz kullanıyorum. 32 lt LPG’yle ortalama 400-450 km arası yol gidiyorum. Temizini bulursanız ve rutin bakımlarını aksatmazsanız sizi üzmeyecek bir araçtır.

Citroen nin hangi modeli tutuluyor?

PSA Grubun markası olan Citroen’in ülkemizde en çok tercih edilen modeli olan C-Elysee’yi kullandık. Dizel motoru, yeni teknolojik özellikleri ve makyajlı tasarımıyla otomobil bu ilgiyi hak ediyor.

C4 ne kadar yakar?

Şehir İçi Yakıt Tüketimi 3.6lt Citroen C4 1.6 HDi.

Citroen nasıl bir marka?

Citroen, Avrupa Birliği ülkelerinden Fransa’nın otomotiv üretimi yapan ticari markalarından biridir. Ülkenin önde gelen otomotiv markalarından biri olan Citroen, Renault ve Peugeot sonrasında Fransa’nın en çok otomobil üretimi yapan şirketi konumundadır.

You might be interested:  Chevrolet Aveo Hangi Motor Yağı?

Citroen marka hangi ülkenin?

Citroën (Fransızca telaffuz: ) Fransız ana otomobil üreticisisi olan, PSA Peugeot Citroën grubunun 1976’den beri üyesi bir otomobil üreticisidir.

Yeni C4 nasıl?

Özgün tasarımı, teknolojisi ve konfor özellikleriyle dikkatleri çeken yeni C4, SUV standartlarına geniş tekerlek çapı, büyük çaplı lastik ve jant kombinasyonları, güçlü hatları, enerjik görünümü, aerodinamik silueti, zengin kişiselleştirme seçenekleri ve iddialı detaylarıyla adeta segmentinin kurallarını yeniden yazmış

Fluence mi C 4 mü?

C4’ün malzeme kalitesi, yalıtımı, performansı ve konforu Fluence’dan daha iyi. Ben olsam hiç düşünmezdim. Fluence’ın tek avantajı 2. eli. Fiyat ve donanım ilişkisi açısından C4 daha önde bir araç yakıt konusundada fluence’den iyi bence C4 fiyatını hak eden bir araç ikisi arasında tercih yapmak gerekirse C4 derim.

Citroen C Elysee alınır mı?

Sürüş dinamikleri zayıftır, esp standartttır, konforu çok iyi değildir, yol sesi, rüzgar sesi alır. Cam açma kapama kumandaları garip yerlerdedir, tek dokunuş açma kapatma yoktur. Bagajı büyüktür, içi geniştir, motor performansı iyidir, ekonomiktir, masraf çıkartmaz. Bence alınır binilir.

Citroen C Elysee hangi motoru kullanıyor?

Citroën, pazardaki bu dilimde C-Elysée modeliyle yer alıyor. 1.6 litrelik HDi dizel motoru ile verimlilik kanadında iyi konumda olan araç donanım ve kullanışlılık açısından rakiplerini tamamen geçebilmiş değil.

C4 yokuş kalkış desteği var mı?

358 litre bagaj hacmi mevcuttur. hava yastıkları, hız sabitleyici, yokuş kalkış desteği, viraj aydınlatmalı led farlar gibi donanımların her modelde bulunmaktadır.

Citroen C4 çok yakar mı?

şehir içi genelde 6 lt /100km. şehirler arası 4 lt/100 km. 2000 – 2100 devirde bunlar.

C4 km kac kurus yakar?

Otomobil 0’dan 100 km/s hıza 12.9 saniyede ulaşıyor ve 180 km/s (112 mph) maksimum hıza sahip. Araç Euro 5 emisyon standardına sahip. Yakıt deposu hacmi 60 litre. Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 4.9 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 3.6 lt/100km ve ortalama olarak da 4.1 lt/100km yakıt tüketiyor.

You might be interested:  Fiat Fiorino Ötv Si Ne Kadar?

Citroen C4 100 km kaç litre?

Citroen C4 C4 Hatchback 1.6 HDi (110 Hp) için tam teknik özellikler ve yakıt tüketimi

Marka Citroen
Yakıt tüketimi – şehir içi 5.8 Litre/100 km
Yakıt tüketimi – şehir dışı 3.8 Litre/100 km
Yakıt Tüketimi – kombi 4.5 Litre/100 km
Ağırlık 1278 kilo