Fiat Egea Da Cıty Ne Demek?

fiat arabalarda şehir içi kullanımları rahatlatmak için tasarlanmış ve 60km civarı hızlarda otomatik olarak devre dışı kalan hidrolik direksiyonun daha da yumaşamasını sağladığı opsiyon. fiat’ın en güzel özelliklerinden birisi.

Fiat EGEA hız sabitleyici var mı?

‘Stil Paketi’, krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) donanımları ile kullanıcıların temel tasarım ve konfor beklentilerini karşılayacak içeriği sunuyor.

EGEA start stop nasıl çalışır?

Start-stop sistemi nasıl çalışır sorusuna gelince; aracınız durma noktasına geldiğinde, eğer vites değiştirme kolunuz boştaysa ve ayağınızı debriyaj pedalından çekerseniz start-stop sistemi devreye girecektir.

Opel Corsa City modu nedir?

CITY MODU. Kuş gibi bir direksiyon. Hıza duyarlı elektrik destekli direksiyon sayesinde daha az efor sarf edecek, direksiyon hareketlerinize keskinlik ekleyecek ve yakıttan tasarruf edeceksiniz. City modu tuşu ile park ederken veya düşük hızlarda direksiyonu parmağınızın ucuyla çevireceksiniz.

Fiat EGEA ne kadar?

Fiat Egea 2.El Fiyatları

Model İlan Başlığı Fiyat
Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Sahibinden Fiat Egea 1.3 Multijet Easy 2017 Model 325.000 TL
Fiat Egea 1.3 Multijet Easy Sahibinden Fiat Egea 1.3 Multijet Easy 2017 Model 314.000 TL
Fiat Egea 1.4 Fire Easy Sahibinden Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2019 Model 320.000 TL
You might be interested:  Citroen Berlingo Fiyatları Ne Kadar?

EGEA sonradan hız sabitleyici takılır mı?

Araç üzerinde buna uygun tesisat ve donanımlar vardır. Bu özellikler olmayan bir araca sonradan takılamaz.

Hız sabitleyici sonradan takılabilir mi?

Pek çok kullanıcı hız sabitleyicinin sonradan takılıp takılmadığını merak eder. Ancak otomobil markalarının yetkili servislerine bağlı olarak bu işlem yapılabilir. Eğer yetkili servis, otomobilin markasına uygun bir özellik olarak bu hizmeti sunuyorsa, hız sabitleyiciyi sonradan otomobile eklemlenebilir.

Start Stop nasıl aktif edilir?

Markalara göre değişiklik göstermesine rağmen genellikle otomatik vitesli araçlarda frene basıldıktan sonra araç durursa Start-Stop Sistemi birkaç saniye sonra devreye girer. Ayak fren pedalından çekildiği anda ise motor çalışmaya başlar ve araç harekete hazır hale gelir.

Start Stop hangi durumlarda çalışmaz?

Start Stop Sisteminin Çalışma Koşulları

Motor suyunun belli bir derecenin üzerinde olması Akünün deşarj olmaması Dolanan elektrik yükünün maksimum seviyeye ulaşmaması Cam çözücü sistemleri minimum seviyede veya çalışmaması

Start Stop marş motorunu bozar mı?

Genel kanının aksine start stop sistemi marş motoruna zarar vermez. Start stop sistemine sahip araçların marş motorları bu sisteme uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Start stop sistemi, tasarruf sağlaması ve çevreye zarar vermemesi gibi avantajlara sahiptir.

EGEA da dimmer ne demek?

Egeada dimmer ne demek? Egea dimmer gösterge paneli parlaklık ayarının ingilizce terimidir. Menüde bu noktaya gelerek dimmer ayarından aracınızın panelinin istediğiniz şiddette ışık vermesini sağlayabilirsiniz.

EGEA da ECO ne demek?

ECO modu, sürücüye daha fazla yakıt tasarrufu sağlamak için motor ve şanzıman performansını kısıtlayarak çalışır. Aracınız, gaza yüklendiğinizde normal modda olduğu gibi hızlanmaz. Üreticinin ECO mod stratejisi doğrultusunda, izin verdiği kadarını yapacaktır.

Fiat EGEA 2021 model fiyatı ne kadar?

130 BİN 900 TL’DEN BAŞLIYOR

You might be interested:  Faw Ne Malı?

Yapılan açıklamaya göre, Egea’nın başlangıç fiyatı sedan versiyonda 130 bin 900 TL olarak belirlendi. En üst paket ise 224 bin 900 TL’den satılacak. Hatchback karoser seçeneği ise 145 bin 900 TL ile 232 bin TL aralığında fiyatlar ile satışa sunulacak.

Fiat EGEA peşinat ne kadar 2021?

25 Bin Peşin Kalanına 2.400 TL Taksitle 2021 Fiat Egea Sedan Kampanyası Fiat Egea sıfır araç kampanyasında düşük peşinatlı vade seçenekleri devam ediyor. Kampanya çerçevesinde sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek aylık 2.400 TL taksitle siz de sıfır araç sahibi olabilirsiniz.

Fiat EGEA Cross 2021 kaç TL?

2021 Fiat Egea Cross, güncel giriş seviyesinde 154.900 TL gibi cazip bir fiyata sahip olabilirsiniz.