Fiat Fiorino Garantisi Ne Kadar?

Binek araçlarımızın (Egea model hariç) yasal garantisini takip eden 3. Yıl ya da 150.000 Km (Hangisi önce biterse) akü ve tekerlek lastikleri haricindeki diğer tüm mekanik aksamı garanti belgesinde sayılan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı TOFAŞ’ ın garantisi altındadır.

Araç garantisi nasıl bozulur?

Aracın değişiklikten etkilen parça ve/veya parçalarını garanti dışı kalır. Ayrıca jantın kırılması, eğrilmesi veya yerinden çıkması nedeniyle büyük bir kaza olması durumunda aracın bütünü garanti dışı kalabilir. Ayrıca karşılaşılan hata lastik kaynaklı bile olsa lastik üreticisi de sorumluluk kabul etmez.

Sıfır araba garantisi ne kadar?

Otomobillerde garanti süresi 2 yıldır.

Şanzıman Garantiye girer mi?

Her araç her parça bozulabilir. Sizin şanzımanınız da. Ancak garanti kapsamında olduğu için sıkıntı çıkmaz.

Araç garantisi ne demek?

Garanti ise, aracın satışı sonrası, belirli bir parça kapsamının belirlenen koşullar dahilinde satıcı veya garantör firma tarafından karşılanmasıdır. Burada sözü edilen “parça kapsamının” mekanik aksamla ilgili olduğunu özellikle belirtmekte yarar vardır.

Özel serviste onarım garantiyi bozar mı?

TOSEF Başkanı Ünal Ünaldı, “Blok Muafiyeti Kanunu ile birlikte, TSE 12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip özel servislerde, araç üreticisinin marka bazında yayınladığı teknik standartlara uygun yapılan bakım ve onarım işlemleri araçların garantisini bozmamakta, korumaktadır.

You might be interested:  Audi Arka Silecek Nasıl Çalışır?

Sıfır araç garantisi neleri kapsar?

– Bakım, periyodik bakım ve ağır bakımlar burada sözkonusu otomobilin kullanım süresince aşınma ve eskime nedeni ile değişmesi gereken ömürlü parçalar ve tüketim malzemelerini kapsar ve bunların ücreti ile işçilik için ödenen ücret araç sahibi tarafından karşılanır.

Renault sıfır araç garantisi kaç yıl?

Araç garantisi süresi; ilk 2 yılda kilometre sınırsız, 3. yılda ise 100.000 kilometre* ile sınırlı olacak şekilde toplam 3 yıldır. *Talisman, Koleos modelleri için 150.000 km olarak uygulanmaktadır.

Araç tamir süresi ne kadar?

Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmeliğin 6. maddesinin 4. fıkrasına göre, otomobillerin de aralarında bulunduğu sanayi malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür.

DSG iyi niyet garantisi kaç yıl?

Cevap: DSG İyi Niyet garantisi hakkında

dsg ve motor 5 yıl iyi niyet garantili demişti servis bana.

Lastik garantisi neleri kapsar?

Garanti süresi, lastiğin fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. Almış olduğunuz her dış ve iç lastik; üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı üretici firmaların garantisi altındadır. Lastiğin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde veya incelemede geçen süre garanti süresine eklenir.

İyi niyet garantisi ne işe yarar?

normal garanti şartları dışında kalmış ürünlerde ortaya çıkan bir sorun için duruma bağlı olarak verilebilen garanti hizmetidir. iyi niyet garantisi en çok otomotiv sektöründe karşımıza çıkar.

Kia 5 yıl garanti neleri kapsıyor?

Binek otomobiller; Kia aracınızın garanti belgesinde sınırlanan ve/veya hariç tutulanlar dışındaki üretim kaynaklı paslanmalar ve boya kusurlarında, binek araçlar için aracın ilk teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 60.000km (hangisi önce dolarsa) olan yasal garanti süresinin dolmasından sonra da aracın garanti

2 yıl garantili ne demek?

Garanti belgesi, imalatçı-üretici veya ithalatçıların, sattıkları, ücretsiz olarak yenisi ile değistirilmesinin, tamirinin, bedel iadesinin veya bedel indiriminin taahhüt edildiğini ve satıcı ile tüketicinin yükümlülüklerini gösteren belgedir. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari 2 yıldır.

You might be interested:  Fiat Palio 1.4 Km Ne Kadar Yakar?

Akü garantisi neleri kapsar?

Garanti süresi, akünün satışından itibaren başlar ve 2 yıldır. ( 24 aydır ) Bu şart sadece genel kullanım araçlar için geçerli olup; Ticari araçlar, taksiler, şehirlerarası hizmet veren otobüsler, starter kullanım dışı deniz araçları, iş makineleri, donanımlarını direkt aküden çalıştıran karavanlar için ise 1 yıldır.