Fiat Fiorino Hangi Köprüden Geçer?

Daha önce köprüyü kullandığı için ceza kesilen panelvan ve kamyonetler de artık 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçebilecek.

Fiat Fiorino 15 Temmuz köprüsünden geçer mi?

15 Temmuz Köprüsü kamyonet geçebilir mi? Azami yüklü ağırlığı 0,75 tonu geçmeyen hafif römorklu araçlar hariç, sürücü ve yanındaki oturma yerleri dışında başka oturma yeri de bulunabilen, sürücü bölümü gövdeyle bitişik olan Panelvan kamyonetler 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ‘nü kullanabilecek.

15 Temmuz hangi araçlar geçebilir?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçebilecek araçlar, dingil mesafesi 3.20 altında olan panelvan, kamyonet dışında kalan 1. Sınıf tüm araçlar. İETT otobüsleri, taksi ve dolmuşlar da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanabiliyor.

1 ve 2 köprüden hangi araçlar geçebilir?

İETT otobüsleri, taksi ve dolmuşlar da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanabiliyor. Kamyon ve kamyonet dışında kalan, dingil mesafesi 3.20 ve üzerinde olan 2. sınıf araçlar ve 1. Sınıf tüm araçlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilecek. Tüm araçlar Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden geçebilecek.

Kamyonetler hangi köprüden geçer 2022?

Tüm araçlar Yavuz Sultan Selim Köprüsü ‘nden geçebilecek. Diğer köprülerden geçişlerine izin verilmeyen ağır tonajlı araçlar, kamyonet ve kamyon geçişleri de bu köprüden yapılacak.

You might be interested:  Fiat Araba Hangi Ülkenin Markası?

Fiat Fiorino hangi sınıfa giriyor?

Kamyonet olduğu için hız sınırı otomobillerden daha düşük sanırım. Sadece fiat ın doblo ve fiorino’ nun panorama modelleri binek olarak geçiyor.

15 Temmuz Köprüsü kamyonet geçebilir mi?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde ise 1. Sınıf olup Kamyonet, Panelvan ve van tipinde olan araçların kullanmalarındaki yasak devam etmektedir, bu araçlar haricindeki 1. Sınıf araçlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsünü kullanabilecektir.

Koltuklu doblo 15 Temmuz köprüsünden geçer mi?

15 TEMMUZ KÖPRÜSÜ’NÜ KULLANACAK ARAÇLAR

Azami yüklü ağırlığı 0.75 tonu geçmeyen hafif römorklu araçlar hariç, sürücü ve yanındaki oturma yerleri dışında başka oturma yeri de bulunabilen, sürücü bölümü gövdeyle bitişik olan Panelvan kamyonetler 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanabilecek.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü trafiğe kapalı mı?

İSTANBUL’DA KÖPRÜLER AÇIK MI? İstanbul Valiliği’nden alınan önlemler kapsamında birçok alanda faaliyet sınırlamasına gidildi. AVM, motor kurye ve şehirlerarası otobüslerde çeşitli kısıtlama kararları alındı. İstanbul’da bulunan YSS, FSM ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü için alınmış herhangi bir karar yok.

N2 araç sınıfı FSM den geçer mi?

Düzenlemeye göre kamyon, otobüs, çekici tipi araçlar hariç kamyonet, minibüs, panelvan, van tipi 2. sınıf araçlara, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden (FSM) geçiş hakkı tanındı.

Boğaz köprüsünden günde kaç araç geçiyor?

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) İstanbul’daki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (eski adı Boğaziçi) ve Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü’nden yıllık geçen araç sayılarını açıklıyor. İki köprüden geçen günlük ortalama araç sayısı son 20 yılda 327 bin ile 418 bin arasında değişiyor.

2 ci sınıf araçlar hangileri?

2. Sınıf Araç : AKS aralığı (dingil mesafesi) 3.20 metre ve üzerinde olan her türlü 2 akslı araç 2. sınıf araçtır. Minibüsler 2. sınıf araç kategorisine giriyorlar. 3. Sınıf Araç : AKS adedi (dingil sayısı) 3 tane olan her türlü araç 3. sınıf araçtır.

You might be interested:  Chevrolet Cruze Krank Sensörü Nerede?

Kamyonet ikinci köprüden geçer mi?

Düzenlemeye göre kamyon, otobüs, çekici tipi araçlar hariç kamyonet, minibüs, panelvan, van tipi 2. sınıf araçlara, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden (FSM) geçiş hakkı tanındı.

Aks aralığı 320 den küçük araçlar hangileri?

Otoyollar

SINIF ARAÇ TİPİ KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETİ(TL)
1 AKS ARALIĞI 3.20 m’DEN KÜÇÜK İKİ AKSLI ARAÇLAR 8,25
2 AKS ARALIĞI 3.20 m VE 3.20 m.’DEN BÜYÜK UKOME KARARI GEREĞİNCE GEÇEBİLEN VE GEÇEMEYEN HER TÜRLÜ İKİ AKSLI ARAÇLAR 10,75
3 3 AKSLI HER TÜRLÜ ARAÇLAR 23,25
4 4 VE 5 AKSLI HER TÜRLÜ ARAÇLAR 46,00

Hangi köprü ücretsiz?

Ücretsiz yollar ve köprüler içerisinde yap İşlet Devret modeliyle yapılan otoyol ve köprüler yer almıyor. Bayram süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altındaki otoyollardan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü kullananlar geçiş ücreti ödemeyecek.