Alfa Romeo Giulietta Nasıl Arabadır?

Giulietta ‘nın önde olduğu iki şey var,o da tasarımı ve motor gücü. Görüntüsünden de belli olduğu üzere harika bir araç. sürüş keyfini asla tarif edemem sanırım. İç malzeme kalitesi çok iyi yada çok kötü değil orta düzeyde ama konfor ve performansı bu açığı kapatıyor.

Giulietta neden alınmaz?

Neden alınmaz: Yüksek yakıt tüketimi, aşırı değer kaybı, fiyatına göre daha kaliteli olması beklenen iç mekan, pahalı bakım ve servis maliyeti. Neden alınır: Mükemmel dış görünüş, Alfa ruhu, iyi yol tutuşu ve fena olmayan performans. Her türlü beklentinize cevap verecektir.

Alfa Romeo Giulietta çok yakar mı?

Bu mükemmel performansla dahi yakıt tüketimi ve emisyon değerleri ise son derece düşük olan Alfa Romeo Giulietta TCT 170 HP 1.4 MultiAir, 100 km’de ortalama 5.2 litrelik yakıt tüketimi ve 121 g/km CO2 değerleriyle rakiplerini geride bırakıyor.

Alfa Romeo parça sıkıntısı var mı?

parça sıkıntısı her markada var.bazı parçalar çok nadir sorun yaptığı için stokta az bulunur. yurt dışı sipariş gerekebilir.yerli dedimiz ancak %50 si ithal olan megane da bile böyle. alfa heykel gibi araba.

Alfa Romeo Giulietta full paket hangisi?

Distinctive paket en dolu pakettir.

Alfa Romeo Giulietta ne kadar yakıyor?

Araç Euro 5 emisyon standardına sahip. Yakıt deposu hacmi 60 litre. Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 5.0 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 3.4 lt/100km ve ortalama olarak da 4.0 lt/100km yakıt tüketiyor.

You might be interested:  Ferrari Kiralamak Ne Kadar?

Alfa Giulietta benzin deposu kaç litre?

Yakıt Kapasitesi 60 lt. Şehir İçi Tüketim (100 km) 5.0 lt.

147 alınır mı?

Her aracın alıcısı olduğunu düşünürsek Alfa Romeo 147’de alınabilir bir araç. Fiyat-Performans arabası olarak öne çıkan 147, özellikle 1.6 litrelik versiyonları değerlendirilebilir ama Opel, Renault, Volkswagen gibi markaların benzer araçları gibi ikinci el pazarı maalesef yoktur.

Alfa Romeo neden tutulmadı?

Alfa Romeo

Özellikle geçtiğimiz 10 yıl içersinde üretilen modeller de rastladığımız bu durum aracın iç görsel bütünlüğünün zamanla deforme olması ihtimalinin yüksek olması nedeniyle tercih edilmekte aşağı sıralara düşmesine neden oluyor.

Alfa Romeo Giulietta triger kayışı ne zaman değişir?

3 yıldan kısa süre içerisinde 90 bin kilometre gitmesi durumunda triger kayışı kontrol edilir ve genellikle değiştirilir. Ortalama 90 bin kilometre ya da 3 yıl içerisinde Alfa Romeo Giulietta triger kayışı değiştirilmelidir.

Alfa Romeo Giulietta ne motoru var?

Giulietta’da ikisi de turbo beslemeli 1,4 litrelik benzinli motor, 1,8 litrelik yine turbo beslemeli bir diğer benzinli motor ve 1,6 litrelik dizel motor sunuluyor. 120 HP güç üreten 1,4 litrelik baz benzinli motor bile makul performans sunabiliyor. 1,8 litrelik motor QV (Quattrofoglio Verde yani dört yapraklı yonca)