Aracim Hangi Paket Fiat?

Cevap: Aracım hangi paket Akıllı telefonunuzdan fiat yol arkadaşım uygulamasını kullanarak, şase numarası ile profil oluşturunca aracın tüm bilgileri elinizde oluyor. Garanti süresi, bakım tarihleri ve km bilgileri, aracın boya kodu ve hangi paket olduğu, vs. vs. bence herkes kullanmalı.

Lineanın en boş modeli hangisi?

Active ve Active Plus paket diğer paketlere göre boş paket sayılabilir. Fiat Linea Dynamic Paket ile birlikte sürüş keyfi de sizlere verecektir.

Fiat Linea nin en dolu modeli hangisi?

1.3 multijetler’de en dolu paket Urban. 1.6 multijetler’de en dolusu Lounge. Lounge Urban’dan bir tık üstte doluluk seviyesi olarak ama o donanımı 1.3 motorla vermiyorlar ne yazık ki. Fiyat listesinde Linea’nın 1.6 dizel aracı artık yok. 1.4 Benzinli ve 1.3 multijet seçenekleri var sadece.

Aracımın paketi nedir?

Ruhsatta paket yazar, opsiyon paketleri yazmaz. Detaylı halleri şase numarası üzerinden servisten öğrenilebilir veya iletişim hattından o yıla ait broşür istenir, gelen broşür ile araç karşılaştırılır.

Linea Via paket nedir?

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea’nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı

You might be interested:  Citroen C5 Motoru Nasıl?

13 mü 16 mı?

1.6 motor linea ya daha bi yakışıyor arabanın daha rahat gittiğini anlıyorsunuz motor 290 nm lik maksimum torkunu 1500 devirde veriyor 1.3 de ise 200 nm lik maksimum torku 1750 devirde veriyor 1.6 nın alt devirleri daha canlı düşük devirlerde bile üstün çekiş gücü sağlıyor ben tavsiye ederim gayette memnunum 1.3 ün

Fiat Linea GSR ne demek?

FİAT marka araçlarda karşınıza çıkan örn: ( linea 1.3 mjet pop GSR ) olarak geçen GSR tanımı araç da ASR ve ESP paketinin olduğunu gösterir.

Fiat Albea en dolu modeli hangisi?

Fiat Albea’nın en dolu modeli Dynamic’tir.

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus kaç beygir?

MOTOR

Motor Hacmi 1.3 LT
Maksimum Güç 70
Maksimum Tork 200
Maksimum Hız 170
0-100 KM Hızlanma 13.8 sn

Fiat Linea yokuş kalkış desteği nasıl çalışır?

Hill-Holder sistemi, iki sensör kullanarak ve araçtaki fren sistemi ile beraber çalışır. İlk sensör aracın yokuş yukarı eğimini ölçerken, ikinci sensör de debriyaj düzenini kontrol eder. Yokuş yukarı konumda araç durdurulduğunda, sürücü fren pedalına basarken debriyaja tamamen yüklendiğinde sistem devreye girer.

Araç paketi nasıl öğrenilir?

Donanım paketlerini öğrenmek için Türkiye Sigortacılar, Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği (TSB) kasko değer listesini kontrol etmek pratik bir seçenektir. Burada aracın model ismi ve motor hacmi ile ilgili araca ait donanım paketlerinin isimlerini görebilirsiniz.

Vin numarası ne?

① Araç şase numarası (VIN) aracınız kaydedilirken ve sahiplik ile alakalı hukuki konularda kullanılan numaradır. Numara, motor kaputunun ön duvarına kabartmalı olarak işlenmiştir. ② VIN ayrıca ön göğüs panelinin üzerinde bulunan bir plakada da bulunabilir.

Aracın model yılı nasıl belirlenir?

aracın model yılı şasi numarasından anlaşılır. yanılmıyorsam 10. veya 11. hanesi model yılını gösteriyordu. 2012 temmuzda aldığım (haziran üretimi) golf aracımın şasi numarasında D yazıyor. yani araç 2013 model. ancak tr’de yeni kanun gereği 2012 olarak tecil edildi. Örneğin şu an satılan tüm golfler 2013 model.

You might be interested:  Audi Q2 Yeni Kasa Ne Zaman Çıkacak?

Fiat Linea makyajlı kasa ne zaman çıktı?

2012 yılında makyajlanan ve yeni bir ön yüze kavuşan otomobil, 2015’te de ufak bir operasyon geçirdi.

Blue&Me ne demek?

Sürüş verimliliğini takip etme imkânı sunan yeni bir servis bileşenidir. CO2 emisyonları ve yakıt tüketimi hakkında veri toplar ve bunları analiz için bir PC’ye bağlanabilen bir USB bellek aygıtına kaydeder. Fiat 500 (2007), Fiat Linea, Fiat Grande Punto and Fiat Bravo için kullanılabilir.

Urban mı pop mu?

Fiat Linea Pop vs. Urban karşılaştırması! 1.3 Multijet motor hacmi sunan Linea modelinin teknik ve donanım özellikleri karşılaştırmasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2015 Fiat Linea 1.3 Multijet Pop vs Urban Karşılaştırma!

Fiat Linea 1.3 Multijet Pop Fiat Linea 1.3 Multijet Urban
Azami Hız 170 170
Yakıt Tüketimi
Şehir İçi Tüketim 6.5 lt 6.5 lt
Şehir Dışı Tüketim 4.0 lt 4.0 lt