Bmw Nasıl Yazılır?

orta direğin fiyatlarını duyduktan sonra tek bir okuyuşu vardır: de me be bayerische motoren werke.

BMW nasıl telaffuz edilir?

BMW NASIL OKUNUR??

ben bavyeralı diyorum. Markanın sahibi Almanlar biemvi diyor (em’in m’sine hafif vurgu yaparak).

Hamsik nasıl okunuyor?

italyancada kelimelerin başındaki ‘h’ harfi telaffuz edilmediğinden, italyan spikerlerin ismini ‘amsik’ şeklinde telaffuz ettiği, şu günlerde yıldızı parlayan, gelecek vaad eden futbolcu.

Mercedes nasıl telaffuz edilir?

kisinin okurken neyi amacladigina baglidir. eger kisi ‘ben yabanci dil bilirim’ sevdasindaysa ve bunu gostermek icin yanip tutusuyorsa ‘möğr-sii-diiz’ seklinde okuyacak ve telaffuz edecektir. fakat kisi eger sade, kendi halinde bir vatandas ise gayet normal bir ‘mersedes’le karsimiza cikacaktir.

Volkswagen nasıl okunur sesli?

2. Volkswagen

Özellikle Vosvos modelini bildiğimiz Wolkswagen’ın okunuşu ‘folksvagın’.

Al Fakher nasıl okunur?

el faahir diye okunur. serttir, çarpar. orta kalitedir. premium ve gold serileri muhteşemdir. al fakher i al fakher yapan çift elma tütünüdür.

Porsche nasıl telaffuz edilir?

porşe diye okunur. dileyen daha saldırgan porrrşşşş okunuşunu da kullanabilir ama tepki görür. aracin alman arabasi oldugu da unutulmamalidir. tercihen ya da makbule gecmesi durumu yoktur.

Mercedes AMG nasıl okunur?

amg aufrecht melcher grossaspach kelimelerinin baş harfleridir. yani almancadır dolayısıyla almanca okunması gerekir. bu durumda doğru okunuş ‘aemgi’ şeklinde olur. türk olduğumuza göre kısaltmayı ‘amege’ şeklinde türkçe okumak da doğrudur.

You might be interested:  Ets 2 Audi S4 Hangi Galeride?

Mercedes Benz nasıl yazılır?

Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz’in şirketi Benz & Cie. ve Gottlieb Daimler’in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft’in birleşmesi sonucu kurulmuş otomotiv ve motor markası.

Almancada Mercedes ne demek?

Alman motorlu taşıt. Almanca sözlükte «Mercedes-Benz» sözcüğünün özgün tanımını görmek için tıklayın.

Volkswagen nasıl yazılıyor?

halk arasinda gorunur gorunmez ahanda vosvagen denir, asli folksvagın diye okunur, kisaltmasi ise ‘fau vi’ diye soylenir.

Nike nasıl telaffuz edilir?

Nike bir Amerikan markası olup adını Yunan tanrıçası Athena’nın çocuklarından birinden alır. Biz bu ismi “Nayk” diye telaffuz etsek de orijinali “Nayki” şeklindedir.