Citroen Multispace Ne Demek?

Citroen E-Berlingo Multispace’in tasarımı içten yanmalı versiyonuyla benzerlik gösteriyor. Serinin klasik hatlarını taşıyan aracın dış taraftaki en büyük karakteristik farkının bagaj kapağını açmaya gerek kalmadan arka camı açarak küçük eşyaların araca koyulabiliyor olması.

Citroen Berlingo 2011 100 km ne kadar yakar?

YAKIT TÜKETİMİ & EMİSYON

Yakıt Kapasitesi 60 lt. Şehir İçi Tüketim (100 km) 6.2 lt. Şehir Dışı Tüketim (100 km) 4.8 lt. Karma Tüketim (100 km) 5.3 lt.

Modutop ne demek?

Arka koltuklardan veya bagajdan da erişilebilen Modutop® tavan saklama alanı sistemi, sistem boyunca uzanan ambiyans aydınlatması ve yarı saydam bir kemere sahip. Modutop® elektrikli güneşliğe sahip büyük cam tavanıyla kabin içine daha fazla gün ışığı girmesini sağlıyor.

Xtr paketi ne demek?

XTR Paketi: Oniks Yan Aynalar, Sis Farı Çerçeveleri, Gövde Rengi Ön Tampon ve 17 inç Alaşım Jantlardan oluşmaktadır.

Berlingo Nasıl bir araba?

1 depo yakıt ile ekonomik bir kullanım sergilendiğinde ( 80 km/h cruise control ) şehirlerarası 1300 – 1350 km yol yapabilen, ekonomik araç. 1600 cm3 lük motor hacmi ve 100 hp lik motor gücüne sahip dizel modeli ile dengeli bir sürüş icra edildiği takdirde, uzun yolda oldukça ekonomik bir sürüş sunan citroen aracıdır.

You might be interested:  Citroen C5 Hangi Yağ?

Citroen Berlingo 2011 model deposu kaç litre?

Yakıt deposu hacmi 60 litre. Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 6.2 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 4.8 lt/100km ve ortalama olarak da 5.3 lt/100km yakıt tüketiyor.

Citroen Berlingo kaç kuruş yakar?

Fabrika verilerine göre, şehir içi yakıt tüketimi 6.4 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 4.8 lt/100km ve ortalama olarak da 5.3 lt/100km yakıt tüketiyor.

Berlingo kaçıncı sınıf?

N sınıfı; 4 tekerlekli, motorlu yük taşımak için kullanılan sınıfın genel adı, N1 ise bu sınıfın en küçük segmentindeki araçlardır. Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Peugeot Beeper, Volkswagen Caddy, Fiat Doblo, Renault Kango, Ford Connect gibi araçlar N1 sınıfına örnek gösterilebilir.

Berlingo nedir?

Citroen Berlingo, Citroen’in ilk ticari aracı 11 Kasım 1996’da piyasaya çıkarılmıştır.

Berlingo kaç yılında çıktı?

1996 yılında çıkan ilk Berlingo ile Kombivan segmentini yaratan Citroen, 2018 model yeni platformlu aracını Türkiye pazarına açtı. Hafif ticari araç pazarının en büyük segmenti olan kombivan segmentinin lideri olmak isteyen firma, yepyeni Berlingo ile elini güçlendirdi.

Citroen Berlingo EAT8 ne demek?

EAT8 şanzımanla Berlingo’nun yepyeni bir sürüş tecrübesi sunduğunu söyleyebiliriz. Akıcı ve hızlı çalışan şanzımanın vites zamanlaması sorunsuz. İstenildiğinde direksiyon arkasındaki vites değiştirme kulakçıklarıyla manuel olarak da kullanılabilen şanzıman, sürücünün taleplerine hızlı cevap veriyor.

Berlingo motor yağı kaç numara?

Berlingo 1.9 Diesel Multispace (DW8) 1999-2005

Mobil 1™ FS 0W-40 motor yağlarını koyabilirsiniz.

Berlingo kaç beygir?

Citroen Berlingo Berlingo 1.9D (71 Hp) teknik özellikleri ve yakıt tüketimi — AutoData24.com.

Citroen araçlar neden tutulmuyor?

fransızlara (özellikle citroen ) ön yargı oluşamasının nedeni araçların 4-5 yıl içinde stabilitesinin bozulması arıza ses vs olaylarının yaşanması sıklığı, yedek parça pahalılığı, parça teminin uzun zaman alması ve servis ağının az olması.

You might be interested:  Chevrolet Kalos 1.4 Sx Nasıl?

Volkswagen Caddy mi Berlingo mu?

5 ileri vitesi, 2.0 garabet kötü motoru, buzdolabı tipiyle, konforsuzluğu ile caddy alınmaz. berlingo her anlamda iyi caddy den. motoru küçük ama güçlü, yakıt daha iyi, yol tutuş daha iyi. iyi işte berlingo.

19 Berlingo ne kadar yakar?

Ortalama yakıt tüketimi 7,2 litredir.