Fiat Bravo Nasıl Araba?

Kullanımı, performansı, yakıt tüketimi oldukça başarılı bir araç. Donanım olarak ağzına kadar dolu oluyor emotion. 120 HP ve Emotion donanım + cam tavan alırsanız tadından yenmez Kullanımı, performansı, yakıt tüketimi oldukça başarılı bir araç.

Fiat Bravo üretimi neden durdu?

Bravo, Brava nın spor modeli olarak düşünülür.Brava spor ve aile kullanıcıları için ideal ve yüksek performanslı bir otomobildir Brava’nın üretimi 2001 yılının Kasım ayında Fiat tarafından Stilo modelinin piyasaya sürülmesinden dolayı durdurulmuştur.

Bravo araba alınır mı?

Fiat in kastığı arabalardan biridir.Firma politikası gereği uygun fiyatlı ve nispeten kalitesi düşük araçlar üretiyor olsa da arada sırada sınıfında ciddi söz sahibi olacak modeller üretiyor Fiat.Bravo da bunlardan biridir, rakiplerinden en ufak eksiği olmamakla birlikte motoru ve donanımı son derece iyi.Yol tutuşu ve

Fiat Bravo 1.6 Multijet nasıl?

Konforu gayet iyi.Arkada diz mesafesi biraz kısa.Süspansiyon konforla sportiflik arasında çok iyi dengelenmiş yol tutuşu kesinlikle güven verici, izinden çıktığındada kontrolu gayet kolay.Yüksek hızlarda da son derece rijit.Direksiyon biraz hissiz City modu şehir içinde rahatlık sağlıyor.

Fiat Bravo ESP var mı?

o araçta ESP yok.

Fiat Bravo nerede üretiliyor?

Fiat’ın C segmentinde yer alan hatchback modeli Bravo’nun İtalya’daki üretimi bir süre önce durdurulmuş olsa da Brezilya’da üretim devam ediyor. Büyük bir yatırımla 2016 yılından itibaren Türkiye’de üretilecek olan yeni modele kadar araç makyajlı haliyle satılacak.

You might be interested:  Chevrolet Aveo 1.3 Dizel Triger Seti Ne Zaman Değişir?

Fiat Brava hangi segment?

Fiat Bravo, Fiat’ın C Segmentinde konumlandırdığı hatchback karöserli otomobil modelidir. İlk kez 1995 yılının Şubat ayında sedan kardeşi Fiat Marea ve 4 kapılı liftback kardeşi Fiat Brava ile birlikte satışa sunuldu.

14 bravo nasıl?

1.4 T-Jet oldukça iyi bir motor. Performansı gayet iyi ve tüketimi de yüksek değil. Atmosferik 1.6’lardan daha az yakıyor. Onun dışında Bravo gayet güzel ve oturaklı bir araç.

Fiat stilo alınır mı?

Geçmişine güvenilen stilo alınır. Piyasadakilerin çoğu işbilmez ustaların elinden geçtiği için sorun çıkarmaya meyillidir. Ayrıca üretim yılına göre elektronik aksamı çok olduğu için de ustasını bulmak sıkıntılıdır. Ama parça konusunda pek sorun yaşamazsınız.

Bravo yakıt tüketimi nasıl?

Fiat markasının Bravo araba modelinde şehir içi için yakıt tüketimi 100 km’de 6 litre 100 mili litre olarak saptanmıştır. Şehir dışı yakıt tüketimi için; 100 km’de 4 litre olduğu incelenmiştir.

Fiat Bravo kaç tork?

Bravo 1.6 JTD Multijet 16V 1,6 lt Dizel motoruyla güç üretiyor. 1598 cc motor 120 beygir güç ve 300 Nm tork üretiyor.

Fiat Bravo 1.6 Multijet hangi yağ?

FILTRE BAKIM KITI, 5W-30 SELENIA MOTOR YAGI 5 LT, FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET MOTORLAR ICIN, ORJINAL FIAT YEDEK PARCA. VE 5W-30 PETRONAS SYNTIUM 5 LT MOTOR YAĞI ÜRÜNLERİ KAPSAMAKTADIR.

Fiat Linea ESP var mı?

Linea’da standart sunulan ESP, ABS, EBD, ASR, MSR, Hillholder ve HBA’nın yanı sıra gergili emniyet kemeri ve bebek koltuğu ISOFIX bağlantıları gibi birçok aktif ve pasif güvenlik unsuru bir arada bulunuyor.

Fiat Punto ESP var mı?

Örneğin FIAT STILO,GRANDE PUNTO, LINEA. Bu tuş varsa araçlarda ESP’de vardır.

Hangi araçlarda ESP var?

ESP’nin açılımı; Elektronik Stabilite Programı’dır. Bugün pek çok popüler otomobil üreticisi ESP ya da ESC adıyla bu sistemi kullanıcılarına sunar. Ancak sistem, farklı markalarda farklı adlarla da anılır. Örneğin BMW ve Jaguar marka otomobillerde ESp yerine DSC vardır.