Fiat Linea Garanti Süresi Ne Kadar?

GARANTİ SÜRESİ VE KAPSAMI Binek araçlarımızın (Egea model hariç) yasal garantisini takip eden 3. Yıl ya da 150.000 Km (Hangisi önce biterse) akü ve tekerlek lastikleri haricindeki diğer tüm mekanik aksamı garanti belgesinde sayılan şartlar dahilinde üretim hatalarına karşı TOFAŞ’ ın garantisi altındadır.

Fiat garanti süresi kaç yıl?

Garanti Süresi ve Kapsamı

Egea model araçlar TOFAŞ ve/veya Bayi’den satın alınmış olmak ve aşağıdaki şartlara uygun olmak koşuluyla, 3 yıl 60.000 km yasal garanti süresini takip eden 4. ve/veya 5. yıl veya toplam 100.000 km kullanım boyunca (hangisi önce dolarsa) onarım güvencesi kapsamındadır.

Hyundai 5 yıl garanti neleri kapsıyor?

Mekanik Garantisi Süresi

Ayrıca yasal garanti süresinin dolmasından sonra, aracın ilk tüketiciye teslim tarihinden itibaren 5 yıl ya da 100.000 km’ye kadar (hangisi önce dolarsa biter) üretimden kaynaklanabilecek arızaların sadece ücretsiz onarımları Hyundai Üretici Onarım Güvencesi kapsamındadır.

Peugeot garanti süresi ne kadar?

Tüm Peugeot binek otomobiller 3 yıl veya 100.000 km (önce hangisi dolarsa), K9 grubu hafif ticari araçlar için 3 yıl 150.000 km (önce hangisi dolarsa), Peugeot K0 ve X250 grubu hafif ticari otomobiller için 2 yıl / sınırsız km.

Sıfır araç garantisi kaç yıl?

Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

You might be interested:  Fiat Panda Ne Kadar?

Dacia garanti süresi kaç yıl?

DACIA üç yıllık garantiniz: Üretici garantisi

Bu süre boyunca, üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlarınızı Dacia Yetkili satıcıları ücretsiz hallediyor. Orijinal parçalarla yüksek kaliteli onarım avantajından faydalanacaksınız. Arıza halinde, Dacia Yol Yardım’ı 444 62 47 numaralı telefondan 7×24 arayabilirsiniz.

Lastik garantisi neleri kapsar?

Garanti süresi, lastiğin fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. Almış olduğunuz her dış ve iç lastik; üretim, malzeme ve işçilik hatalarına karşı üretici firmaların garantisi altındadır. Lastiğin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde veya incelemede geçen süre garanti süresine eklenir.

Şanzıman garantiye girer mi?

Her araç her parça bozulabilir. Sizin şanzımanınız da. Ancak garanti kapsamında olduğu için sıkıntı çıkmaz.

Hyundai Tucson garanti kaç yıl?

Hyundai, Tucson modelinin garanti süresini 5 yıldan 7 yıla çıkarttı. Marka ayrıca Hyundai Tucson modeli için 4×2 T-GDI DCT olmak üzere yeni bir versiyon daha sunmaya başladı. Hyundai Elantra’dan sonra SUV modeli Tucson’u da 7 yıl 80.000 km garanti seçeneği ile sunmaya başladı.

Peugeot kaç binde bakım yapılır?

Genel olarak Peugeot marka aracınızın motor yağı değişim kilometresini aşağıdaki bilgilere göre yapabilirsiniz. Euro 4 motor segmentli Peugeot periyodik bakım zamanı 10.000 km. Euro 5 motor segmentli Peugeot periyodik bakım zamanı 10.000 km. Euro 6 motor segmentli Peugeot periyodik bakım zamanı 15.000 km.

İyi niyet garantisi ne kadar sürer?

Tüm yeni Volkswagen’ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır.

Peugeot 308 kaç yıl garanti?

Peugeot 7 yıl garanti hangi modellerde geçerli

Peugeot, 30 Haziran tarihine kadar satın alınan 208, 308, 2008, 3008 ve 5008 modellerinde 7 yıl sınırsız kilometre garantisi sunacak.

You might be interested:  Audi A3 35 Tfsi Ne Demek?

DSG iyi niyet garantisi kaç yıl?

Cevap: DSG İyi Niyet garantisi hakkında

dsg ve motor 5 yıl iyi niyet garantili demişti servis bana.

Honda 6 yıl garanti neleri kapsıyor?

Honda 6 Yıl Garanti, Honda Plaza Bora ve diğer yetkili bayilerden yaptığınız otomobil alımlarında geçerlidir. 6 yıl garanti ile alış tarihinden itibaren 6 yıl ya da 150.000 kilometre tamamlanana kadar ücretsiz ve uzatılmış şartlı onarım menfaati sunulur.

Bir otomobil kaç yıl kullanılmalı?

Avrupa’da ortalama 3 yıl, ama bizde bu süre önceden çok daha uzunken hem çeşitlerin artması, hem nispeten az doymuş olan otomobil piyasasında 2. el otomobillerin Avrupa’ya göre çok daha iyi fiyatlarla alıcı bulması nedeni ile eskiden 8-10 yıl olan süre şimdi 3 ve 6 yıl arasındadır.