Plus Paket Ne Demek Fiat?

2021 Fiat Egea Lounge Plus Paket içeriğinde ise ön park sensörü, sürücü koltuğu bel desteği, ön koltuk ısıtma (sürücü ve yolcu), arka kol dayama ve eller serbest bagaj sistemi (Sedan için) gibi konfor odaklı özellikler yer alıyor. Güvenlik Paketi’nde ise Urban’dakine ek olarak akıllı uzun far desteği yer alıyor.

Egea Urban ile Urban plus arasındaki fark nedir?

Benim bildiğim Urban ile Urban plus arasında, urbanda 5 inç multimedya bulunurken plusta 7 inç multimedya var ve bence en önemlisi urbanda gündüz farı normal iken urban plusta led gündüz farları var. Bunun dışında kayda değer bir fark bulunmuyor. Örnek: Birisinde güneşlikteki ayna kapaklı iken diğerinde kapaksız gibi.

Arabada plus ne demek?

Elektrik problemleri ve cihaza yapılacak dışardan herhangi bir müdahaleye karşı cihaz içinde bulunan harici batarya, powersave modu sayesinde aracın kullanılmadığı zamanlarda cihazın uyku moduna geçerek enerjisini daha verimli kullanması. Böylece uzun süre çalıştırılmayan araçlarda problemsiz çalışma özelliği.

Fiat EGEA nın en çok tutulan modeli hangisi?

2. elde en çok satan otomobil 2017 model Fiat Egea 1.3 MultiJet oldu. Özellikle ikinci el araç analizleriyle dikkat çeken Cardata, Türkiye ikinci el piyasasında en çok satılan araçları sıraladı. Yerli üretim modellerin üst sıralarda yer aldığı güncel listenin zirvesinde, 2017 model Fiat Egea 1.3 MultiJet yer aldı.

You might be interested:  Bmw 320D Triger Zinciri Ne Zaman Değişir?

2018 Egea Plus Paket nedir?

Stil paketinde; krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) özellikleri sunan Fiat, bu paket için fazladan 3 bin TL maliyet çıkartıyor.

2018 Fiat Egea Stil Paketi Özellikleri ve Fiyatı

MODELLER 2018 Model Yılı Teslim Fiyatı
Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT 116,900

Fiat EGEA Urban hangi segment?

Sınıf olarak C segmenti aralığında bulunan Egea, eski nesli B segmenti olan Linea’nın yerini almıştır. Tasarımı FIAT Stil Merkezi tarafından yapılmıştır ve TOFAŞ, FIAT Grubu ve Koç Holding arasındaki ortak bir girişim tarafından geliştirilmiştir.

Araba full paket ne demek?

Bazı kullanıcılar bu kelimelerin ne ifade ettiğini ne anlama geldiğini merak ediyor. Full paket veya dolu paket arabanın en üst versiyon olduğunu belirtmek için kullanılır. Araç sahipleri bu tanımlamaları yaparak arabalarının çok sayıda özelliğe ve teknolojiye sahip olduğunu kısa bir şekilde özetlemiş olurlar.

Araç paketi nasıl öğrenilir?

Donanım paketlerini öğrenmek için Türkiye Sigortacılar, Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği (TSB) kasko değer listesini kontrol etmek pratik bir seçenektir. Burada aracın model ismi ve motor hacmi ile ilgili araca ait donanım paketlerinin isimlerini görebilirsiniz.

Aracımın paketi nedir?

Ruhsatta paket yazar, opsiyon paketleri yazmaz. Detaylı halleri şase numarası üzerinden servisten öğrenilebilir veya iletişim hattından o yıla ait broşür istenir, gelen broşür ile araç karşılaştırılır.

Egea 1.3 Multijet mi 1.4 Fire mi?

Son Söz: 1.3lt Multijet gerek güç, gerek son hız ve gerekse de hızlanma açısından atmosferik motordan geri kalmadığı gibi sahip olduğu 200nm tork ile performans açısından 1.4 Fire motordan kesinlikle daha üstün. Ancak rafinelik ve sessizlik anlamında benzin motorun gerisinde denilebilir.

You might be interested:  Audi Tfsi Ne Demek?

Fiat en çok tutulan modeli hangisi?

Fiat’ın en çok tutulan aracı Palio Albea ve Doblo’dur. Aile için Albea veya Doblo en çok tercih edilenlerdendir.

Fiat Egea nasil Arabadir?

1.3 motoru hacmine göre gayet iyi iş çıkarıyor,şanzımanın 5 ileri olması kötü.110km/h ile giderken devir oranı 2.600rpm lerde bu da uzun yolda baş ağrıtıyor.Yakıt olarak da uzun yol ortalamam 3.9 sakin kullanım. Şehir içi şehir dışı karışık 4.2 litre,kullandığım yer Sakarya farklı illerde trafik durumuna göre değişir.

UConnect ne demek?

UConnect™ 8.4” Bilgi Eğlence Sistemi ile birçok farklı formatta, en yüksek kalitede ve kesintisiz müzik dinleyin. iPod, Mp3 çalarlar, USB cihazları ile uyumludur. Klimayı doğrudan radyo ekranından kontrol edebilir veya iç sıcaklığı sesinizle ayarlayabilirsiniz.

EGEA ismi ne anlama gelir?

Ege Denizi’nden esinlenen tasarım, adını da Ege Denizi’nden alıyor. İngilizce “Egea”, “Ege Denizi” anlamına geliyor. Fiat Egea, yurtdışında Fiat Tipo olarak satılıyor.

Fiat Egea nın en dolu paketi hangisi 2016?

Yeni Fiat Egea’nın en üst donanım paketi olan Lounge’de 17 inçlik alaşımlı jantlar, krom bagaj ve cam altı çıtası, elektrokromik iç dikiz aynası, far/yağmur sensörü, elektrikli bel destek ayarlı sürücü koltuğu, arka kolçak, navigasyon ve geri görüş kamerası gibi özellikler yer alıyor.